
Організатор проекту: Міський краєзнавчий музей м. Нетішина.
Автори проекту: наукові співробітники музею.
Час проведення у 2009 році: протягом року
Опис проекту:
Проект започаткований у 2004 році й розрахований на учнів середніх та старших класів. Має декілька розділів: природничий, історичний, народознавчий. Мета створення даного проекту: використати музейну базу для проведення уроків біології, географії, історії, рідного краю, народознавства. Реалізація даного проекту дозволяє проводити уроки безпосередньо у музеї, використовуючи прекрасні геологічні, ботанічні, зоологічні, етнографічні колекції як базовий навчально-ілюстративний матеріал. Крім того, невимушена атмосфера, яка панує на уроках, дозволяє активізувати навчальний процес. За роки впровадження проекту він знайшов багато прихильників серед вчителів і учнів наших шкіл.
5) Проект «Родинне свято»
Організатор проекту: Міський краєзнавчий музей м. Нетішина.
Автор проекту: Надія Кухоцька
Час проведення у 2009 році: протягом 2009 року, загальна тривалість проекту 2,5 роки
Опис проекту:
6 липня 2007 року в стінах Міського краєзнавчого музею відбулося фольклорно-етнографічне свято, яке стало першим в реалізації проекту «Родинне свято». «Родинне свято» запрошує до музею всіх, хто відмічає ювілей, пам’ятну подію, День народження чи просто хоче подарувати своїм близьким нові знання та незабутні враження. До послуг учасників дійства – авторська екскурсія залами музею, віршований життєпис героя свята, виданий книгою накладом в 1 примірник, ігри, конкурси, пісні та забави. В 2009 році відбулось ряд таких заходів, серед яких – «Мати – наше сонце в чистім небі», та «Від серця до серця».
6) Проект Міський фестиваль «Повір у себе»
Організатор проекту: Управління праці та соціального захисту населення
Керівник: Коваленко Світлана Ярославівна
Час проведення у 2009 році:2 грудня 2009 року, загальна тривалість проекту – 6 років
Опис проекту: Учасники фестивалю художньої самодіяльності „Повір у себе” – особи з обмеженими фізичними можливостями. В рамках даного проекту проводилась також виставка їх виробів художньо-прикладного мистецтва. Вражали глядачів твори з шовку, вишиті ікони, шедеври на полотні… А на сцені Школи мистецтв лунали вірші, що брали за душу, захоплюючий спів, зокрема, членів багатодітної родини Тимофеєвих, виступали і визнані танцюристи, гордість нашого міста подружжя Сівак. Вперше у 2009 році учасниками фестивалю стали студенти-волонтери канадської неурядової організації „Канада Світ Молодь” і хор Шепетівської первинної організації „Українського товариства сліпих”. Прийняти участь у фестивалі зазвичай запрошуються всі особи з обмеженими фізичними можливостями. Учасники були нагороджені грамотами, подяками, подарунками від благодійників.